Bilişim Teknolojilerinin Temelleri (BTT) Uygulama Defteri

Bilişim Teknolojilerinin Temelleri (BTT) Uygulama Defteri

Merhaba Sevgili Öğrenciler ve Değerli Öğretmenlerimiz, Bilişim Teknolojileri Alanı 10. Sınıf Meslek Dersleri için sizlere Uygulama Defterleri Serisi hazırladık. Serimizdeki kitaplar:

  • Bilişim Teknolojilerinin Temelleri Uygulama Defteri
  • Ofis Programları (Paket Programlar) Uygulama Defteri
  • Programlama Temelleri Uygulama Defteri
  • Bilişim Teknik Resmi Uygulama Defteri

Bu serinin ilk kitabı olan BTT (Bilişim Teknolojilerinin Temelleri) Uygulama Defterinin Tanıtım Sayfalarını okumaktasınız.

Yenilenen BİLİŞİM TEKNOLOJİLERİ ALANI ÇERÇEVE ÖĞRETİM PROGRAMINA ve TEKNOLOJİK YENİLİKLERE uygun olarak hazırladığımız uygulama defterleri ile öğrencilerimizin MESLEKİ eğitim ve öğretimlerine katkımız olacağı düşüncesindeyiz. Neden defter dedik; çünkü elinizdeki kaynakta ders içeriğine uygun yüzlerce uygulama adımı ve sorunun yanında dersinizle ilgili notlar alabileceğiniz kısımlar bulunmaktadır.

Sevgili Öğrenciler, sizler uygulama defterleri serimiz ile artık ders uygulamalarınızı derli toplu bir kaynak ile yapacak ve mesleki hayata adım atmadan önce daha donanımlı bir hale geleceksiniz.

Değerli Öğretmen arkadaşım, uygulama defterleri serimiz ile artık ders uygulamalarınızı derli bir toplu kaynak ile yaptıracak ve öğretme amacınızı daha kolay bir şekilde gerçekleştireceksiniz.

Uygulama defterlerimizin faydalı olması dileğiyle tüm Öğrenci ve Öğretmenlerimize başarılar dileriz.

105 sayfa, büyük boy (20×28 cm), renkli kapak.

Vahap DOĞAN – Mehmet Nuri TOPLU
05058540620 – 05068401167
www.bilisimdefterleri.com
bilisimdefterleri@gmail.com

TANITIM VİDEOMUZ:

TANITIM SAYFALARIMIZ: