BİLİŞİM UYGULAMA DEFTERLERİ

Merhaba Değerli Öğretmenlerimiz ve Sevgili Öğrencilerimiz, Bilişim Uygulama Defterlerinin tanıtım sayfalarına hoşgeldiniz.

Uygulama Defterlerimizi hazırlamaktaki temel amacımız öğrencilere BOL, KALİTELİ ve DÜZENLİ UYGULAMA yaptırmak ve böylece Mesleki Teknik Eğitimimizin kalitesini artırmaktır. Öğrenciler derste hangi uygulamaları yapacağını bilecek ve vakitlerini daha faydalı değerlendireceklerdir. Siz de biliyorsunuz ki ders faydalı uygulamalar ile planlandığında öğrenciler kendilerini boşta hissetmeyecek ve dersin disiplini de böylece daha rahat sağlanacak, kazanımlar daha rahat gerçekleştirilecek ve öğrenme perçinlenecektir.

Bilişim Teknolojileri Alanı 9, 10 ve 11. Sınıf  seviyelerinde aşağıdaki Meslek Dersleri için sizlere Uygulama Defterleri hazırladık. Serimizdeki kitaplar:

9. Sınıf için;
Python ile Programlama Temelleri 9. Sınıf Uygulama Defteri (Okulların açılması veya online eğitimin durumuna göre baskısı yapılacaktır. Müfredat ile birebir uyumludur.)

* Bilişim Teknolojilerinin Temelleri 9. Sınıf Uygulama Defteri (Okulların açılması veya online eğitimin durumuna göre baskısı yapılacaktır. Müfredat ile birebir uyumludur.)

Bilgisayarlı Tasarım Uygulamaları (eski adıyla Bilişim Teknik Resmi)
9. Sınıf Uygulama Defteri
(Okulların açılması veya online eğitimin durumuna göre baskısı yapılacaktır. Müfredat ile birebir uyumludur.)

Mesleki Gelişim Defteri (Baskısı mevcuttur. 2019 baskısı olup yenilenen Mesleki Gelişim Atölyesi müfredatındaki 6 üniteden 4’ünü içermektedir.)

10. Sınıf için;
Bilişim Teknolojilerinin Temelleri Uygulama Defteri (Baskısı mevcuttur. Müfredat ile birebir uyumludur.)

Ofis Programları (Paket Programlar) Uygulama Defteri (Baskısı mevcuttur. Müfredat ile birebir uyumludur.)

Programlama Temelleri Uygulama Defteri (Baskısı mevcuttur. Müfredat ile birebir uyumludur.)

Bilişim Teknik Resmi Uygulama Defteri (Baskısı mevcuttur. Müfredat ile birebir uyumludur.)

11. Sınıf için;
Web Tasarım ve Programlama Uygulama Defteri (Tekil alımlar için birkaç adet kaldı. Yeni baskı okulların yüzyüze eğitime geçmesi durumuna göre yapılacaktır. Müfredat ile birebir uyumludur.)

Nesne Tabanlı Programlama Uygulama Defteri (Baskısı mevcuttur. Müfredat ile birebir uyumludur.)

KİTAPLARIMIZI NASIL EDİNECEKSİNİZ?: Lütfen bilgi almak için aşağıdaki telefon numaralarımızdan arayabilir veya bilisimdefterleri@gmail.com adresine bir e-posta yollayabilirsiniz.

Yenilenen BİLİŞİM TEKNOLOJİLERİ ALANI ÇERÇEVE ÖĞRETİM PROGRAMINA ve TEKNOLOJİK YENİLİKLERE uygun olarak hazırladığımız uygulama defterleri ile öğrencilerimizin MESLEKİ eğitim ve öğretimlerine katkımız olacağı düşüncesindeyiz. Neden defter dedik; çünkü elinizdeki kaynakta ders içeriğine uygun yüzlerce uygulama adımı ve sorunun yanında dersinizle ilgili notlar alabileceğiniz kısımlar bulunmaktadır.

Sevgili Öğrenciler, sizler uygulama defterleri serimiz ile artık ders uygulamalarınızı derli toplu bir kaynak ile yapacak ve mesleki hayata adım atmadan önce daha donanımlı bir hale geleceksiniz.

Değerli Öğretmen arkadaşım, uygulama defterleri serimiz ile artık ders uygulamalarınızı derli bir toplu kaynak ile yaptıracak ve öğretme amacınızı daha kolay bir şekilde gerçekleştireceksiniz.

Uygulama defterlerimizin faydalı olması dileğiyle tüm Öğrenci ve Öğretmenlerimize başarılar dileriz.

Vahap DOĞAN – Mehmet Nuri TOPLU
05058540620 – 05068401167
www.bilisimdefterleri.com
bilisimdefterleri@gmail.com

<<< Tanıtım Sayfalarımız >>>

Tanıtım Videolarımız:

Bilişim Teknik Resmi Uygulama Defteri: 

Programlama Temelleri Uygulama Defteri :

Ofis Programları Uygulama Defteri: 

Bilişim Teknolojilerinin Temelleri Uygulama Defteri:

Web Tasarımı ve Programlama Uygulama Defteri:

Nesne Tabanlı Programlama Uygulama Defteri:

Mesleki Gelişim Defteri Tanıtım Videosu: